Prekių krepšelis ()
KALBŲ MOKYMAS
Prekių krepšelis
Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

Vokiečių kalba per 30 dienų su 1 CD
Pavadinimas: Vokiečių kalba per 30 dienų su 1 CD
Autorius: Angelica G. Beck
Vertėjas: Saulius Lapinskas
Leidimo metai: 2008
Puslapių skaičius: 326
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 978-9986-09-353-4
Leidyklos kaina: 5.21 EUR

Knygos formatas: 12.5x18 cm

Įdomus ir lengvai išmokstamas vokiečių kalbos kursas. 30 pamokų kasdienio gyvenimo ir darbo temomis. Pažintis su šalimi. Tekstai vokiečių kalba, trumpa ir aiški gramatika, įvairūs pratimai ir trumpi žodynėliai. Pratimų atsakymai. Testai. Visi vadovėlyje pateikti tekstai ir dialogai yra išversti į lietuvių kalbą. Po tekstais pakaitomis eina gramatinių reiškinių aiškinimai ir daugybė pratimų, padėsiančių jums įtvirtinti kalbinę medžiagą ir garantuojančių šių kalbos studijų sėkmę.

Po naujos pamokos žodyno rasite praktiškų patarimų ir informacijos apie vokiečių gyvenimo būdą, naudingą tiems, kurie ruošiasi į kelionę po Vokietiją.

Pateikiamas kompaktinis diskas su mokomąja medžiaga.

Vokiečių kalba per 30 dienų +3CD
Pavadinimas: Vokiečių kalba per 30 dienų +3CD
Autorius: Christoph Obergfell
Sudarytojas: Langenscheidt
Leidimo metai: 2017
Puslapių skaičius: 296
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 9789986094777
Leidyklos kaina: 8.99 EUR

Gal neturite vokiečių kalbos pagrindų ir gal norite greitai ir veiksmingai išmokti pagrindines vokiečių kalbos gramatikos konstrukcijas bei įgauti minimalių žodyno žinių; gal praeityje jau mokėtės vokiečių kalbos ir norite atnaujinti turėtas kalbos žinias; gal neturite pakankamai laiko ir negalite lankyti mieste siūlomų kalbos kursų? Jei į vieną iš šių klausimų atsakėte „taip“, vadinasi, „Vokiečių kalba per 30 dienų“ yra geriausias Jūsų pasirinkimas. Šis kalbos savamokslis pirmiausia yra skirtas žmonėms, neturintiems vokiečių kalbos pagrindų, arba norintiems atnaujinti turimas kalbos žinias.

Šį kalbos kursą sudaro 30 pamokų.

Pamokos turi savo temas, pagal kurias sudaryti dialogai šalia yra jų lietuviški  vertimai. Pamokos turi savo gramatinę dalį, žodžius kuriuos privalote išmokti ir įvairias užduotis, kurios padės išmokti pamokos medžiagą. Mokymasisi vyksta sniego kamuolio principu: kiekvienoje pamokoje jūs turite mokėti prieš tai einančių pamokų medžiagą. Yra kartojimosi pamokos taip pat tarpiniai ir galutinis testai, kuriuos atlikę galėsite patys įvertinti savo žinias.

2-jose audio kompaktinėse plokštelėse pamokų dialogai įrašyti dviem kalbėjimo tempais: viename kalbama "normaliu" kasdienės kalbos tempu, o kitame - šiek tiek lėčiau.Taip pat čia rasite ir klausimosi užduotis, kurias raštu arba žodžiu turite atlikti pagal atitinkamos pamokos knygelės medžiagą.

Trečioje kompaktinėje plokštelėje MP3 formatu įrašytas vokiečių kalbos žodynėlis, kurio klausantis pvz. važiuojant automobiliu labai patogu mokytis vokiškų žodžių.

Christoph Obergfell
8.99 EUR
Prancūzų kalba per 30 dienų +2CD
Pavadinimas: Prancūzų kalba per 30 dienų +2CD
Autorius: FABIENNE SCHREITMULLER
Leidimo metai: 2014
Puslapių skaičius: 288
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 9789986094548
Leidyklos kaina: 6.95 EUR

Jei neturite prancūzų kalbos pagrindų ir norite greitai ir veiksmingai išmokti pagrindines prancūzų kalbos gramatikos konstrukcijas bei įgauti minimalių žodyno žinių arba praeityje jau mokėtės prancūzų kalbos ir norite atnaujinti turėtas kalbos žinias, tada ši naujoji mūsų kalbų serijos knyga skirta Jums.

Savarankišką kalbos mokymąsi palengvins knygoje pateikiami paaiškinimai, patarimai, kaip mokytis, ir daugybė pratimų. Sėkmingai baigę šį kalbos kursą, Jūs galėsite susikalbėti prancūzų kalba nesudėtingose kasdienėse situacijose ir bendrauti dažniausiai pasitaikančiomis temomis.

Šį kalbos kursą sudaro 30 nuosekliai viena su kita susijusių pamokų. Jos suskirstytos į keturias pagrindines temas: "Pagrindai", "Kasdienybė", "Kelionė" ir "Profesija".

Kalbos kursas pradedamas įvadine pamoka, kuri padės išmokti prancūzų kalbos rašto ir pateiks suprantamų bei įdomių patarimų apie tarimą ir rašybą.  Kiekvienos temos pabaigoje rasite kartojimo pamoką ir trumpą testą. Paskutinėje dalyje bus ir baigiamasisi testas. Knygos pabaigoje taip pat pateikiamas priedas, kuriame rasite svarbiausias gramatikos taisykles, reikalingas veiksmažodžių lenteles, visų pratimų ir testų atsakymus.

Pamokų struktūrą sudaro pamokos pradžioje pateikiami mokymosi tikslai. Toliau pateikiamas dialogas su naujais tos pamokos žodžiais ir gramatinėmis kategorijomis.  Dialogai ir su jais susiję pratimai įgarsinti kompakinėse plokštelėse. Knygoje taip pat rasite kiekvienos temos žodynėlius, svarbiausias gramatikos taisykles ir pratimus, kuriuose praktiškai pritaikysite tai, ką išmokote. Pratimai skirti klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžiams įtvirtinti. Keturi testai padės Jums įvertinti įgytas žinias. Paskutiniame kiekvienos pamokos puslapyje pateikiama įdomios informacijos apie Prancūzija ir jos gyventojus bei naudingų patarimų, kurie Jums pravers atvykus į šią šalį.

FABIENNE SCHREITMULLER
6.95 EUR
Ispanų kalba per 30 dienų su 2 CD
Pavadinimas: Ispanų kalba per 30 dienų su 2 CD
Autorius: von Elisabeth Graf-Riemann
Leidimo metai: 2014
Puslapių skaičius: 294
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 9789986094517
Leidyklos kaina: 6.95 EUR

Jeigu  neturite ispanų kalbos pagrindų ir gal norite greitai ir veiksmingai išmokti pagrindines ispanų  kalbos gramatikos konstrukcijas bei įgauti minimalių žodyno žinių; gal praeityje jau mokėtės ispanų  kalbos ir norite atnaujinti turėtas kalbos žinias; gal neturite pakankamai laiko ir negalite lankyti mieste siūlomų kalbos kursų? Jei į vieną iš šių klausimų atsakėte „taip“, vadinasi, „Ispanų  kalba per 30 dienų“ yra geriausias Jūsų pasirinkimas. Šis kalbos savamokslis pirmiausia yra skirtas žmonėms, neturintiems ispanų  kalbos pagrindų, arba norintiems atnaujinti turimas kalbos žinias. Savarankišką kalbos mokymąsi palengvins knygoje pateikiami paaiškinimai, patarimai, kaip mokytis, ir daugybė pratimų. Pratimų atsakymai pateikiami knygos pabaigoje. Baigę šį kalbos kursą, Jūs galėsite susikalbėti ispanų  kalba nesudėtingose kasdienėse situacijose ir bendrauti dažniausiai pasitaikančiomis temomis. Jūs įgysite Bendruosiuose Europos kalbų metmenyse nustatytą kalbos žinių lygį A2.

    Šį kalbos kursą sudaro 30 pamokų. Jos suskirstytos į keturias pagrindines temas ir kiekvienoje jų rasite nuo 6 iki 11 pamokų. Pirmoje dalyje, pavadintoje „Pagrindai“, Jūs išmoksite kalbos pagrindų, reikalingų paprasčiausiose kasdienėse situacijose, pavyzdžiui, išmoksite pasisveikinti. Kitos dalys vadinasi „Kasdienis gyvenimas“, „Kelionės“ ir „Darbas“.

von Elisabeth Graf-Riemann
6.95 EUR
Anglų kalba per 30 dienų + 2CD
Pavadinimas: Anglų kalba per 30 dienų + 2CD
Autorius: Stuart Amor
Vertėjas: Saulius Lapinskas
Leidimo metai: 2013
Puslapių skaičius: 296
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 9789986094401
Leidyklos kaina: 6.95 EUR

Jei neturite anglų kalbos pagrindų ir norite greitai ir veiksmingai išmokti pagrindines anglų kalbos gramatikos konstrukcijas bei įgauti minimalių žodyno žinių arba praeityje jau mokėtės anglų kalbos ir norite atnaujinti turėtas kalbos žinias, tada ši naujoji mūsų kalbų serijos knyga skirta Jums.

Savarankišką kalbos mokymąsi palengvins knygoje pateikiami paaiškinimai, patarimai, kaip mokytis, ir daugybė pratimų. Sėkmingai baigę šį kalbos kursą, Jūs galėsite susikalbėti anglų kalba nesudėtingose kasdienėse situacijose ir bendrauti dažniausiai pasitaikančiomis temomis.

Šį kalbos kursą sudaro 30 nuosekliai viena su kita susijusių pamokų. Jos suskirstytos į keturias pagrindines temas: "Pagrindai", "Kasdienybė", "Kelionė" ir "Profesija".

Kalbos kursas pradedamas įvadine pamoka, kuri padės išmokti anglų kalbos rašto ir pateiks suprantamų bei įdomių patarimų apie tarimą ir rašybą.  Kiekvienos temos pabaigoje rasite kartojimo pamoką ir trumpą testą. Paskutinėje dalyje bus ir baigiamasisi testas. Knygos pabaigoje taip pat pateikiamas priedas, kuriame rasite svarbiausias gramatikos taisykles, reikalingas veiksmažodžių lenteles, visų pratimų ir testų atsakymus.

Pamokų struktūrą sudaro pamokos pradžioje pateikiami mokymosi tikslai. Toliau pateikiamas dialogas su naujais tos pamokos žodžiais ir gramatinėmis kategorijomis.  Dialogai ir su jais susiję pratimai įgarsinti kompakinėse plokštelėse. Knygoje taip pat rasite kiekvienos temos žodynėlius, svarbiausias gramatikos taisykles ir pratimus, kuriuose praktiškai pritaikysite tai, ką išmokote. Pratimai skirti klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžiams įtvirtinti. Keturi testai padės Jums įvertinti įgytas žinias. Paskutiniame kiekvienos pamokos puslapyje pateikiama įdomios informacijos apie Didžiąją Britanijąir jos gyventojus bei naudingų patarimų, kurie Jums pravers atvykus į šią šalį.

Italų kalba per 30 dienų +2 CD
Pavadinimas: Italų kalba per 30 dienų +2 CD
Autorius: Bettina Müller-Renzoni
Vertėjas: Saulius Lapinskas
Leidimo metai: 2012
Puslapių skaičius: 292
ISBN: 978-9986-09-437-1
Leidyklos kaina: 6.95 EUR

Knygos formatas: 12.5x18 cm

Kam skirtas šis kalbos kursas?

Jei Jūs pradedate mokytis italų kalbos ir norite kuo greičiau pasiekti apčiuopiamų rezultatų, bet neturite laiko italų kalbos kursams, tuomet ši knyga kaip tik Jums! Ji skirta savarankiškoms italų kalbos studijoms. Vadovėlyje rasite daugybę lengvai suprantamų paaiškinimų, mokymosi patarimų ir aibę pratimų. Jei sėkmingai įveiksite šį kursą, galėsite su italais kalbėtis kasdienėmis buitinėmis temomis ir itališkai susikalbėti įprastose gyvenimo situacijose. Pagal Europos studijas šis kalbos kursas atitinka italų kalbos A2 lygį.

Kas sudaro šį kalbos kursą?

Tai 30 tarpusavyję susijusių pamokų, kurios jungia keturias temas. Kiekvienai temai skirtos šešios–aštuonios pamokos. Pirmoji tema „Pagrindai“ išmokys jus itališkai įveikti pagrindinių situacijų sunkumus, pvz., išmokys pasisveikinti. Kitos temos – kasdienis gyvenimas, kelionės ir profesija.

Italų kalbos kursas pradedamas skyriumi, kurio tikslas išsiaiškinti, kuriam besimokančiųjų tipui jūs priklausote. Vėliau pateikiama naudingų patarimų, kurie padės Jums išmokti skaityti, klausyti, kalbėti ir rašyti svetima kalba.  Kiekvienos temos pabaigoje rasite kartojimo pamoką ir trumpą tarpinį testą. Baigę paskutinę temą rasite baigiamąjį testą, kuriame pateikta viso kurso medžiaga. Knygos pabaigoje rasite priedą, kurį sudaro aiškiai išdėstyta trumpa italų kalbos gramatika, praktinės veiksmažodžių lentelės, visų pratimų ir testų atsakymai, įgarsintų tekstų transkripcija bei abėcėlinis šiame kalbos kurse pateiktų žodžių sąrašas su tarimo nuorodomis.

Kokia pamokos struktūra?

Pamokos pradžioje pateikiami mokymosi tikslai. Vėliaus – dialogas, kuris supažindina su naujais žodžiais ir gramatika. Dialogas įgarsintas kompaktinėje plokštelėje. Pamokos žodynėlyje abėcėlės tvarka pateiktos žodžių reikšmės. Abėcėlinį visų pamokose pateikiamų žodžių sąrašą su tarimu rasite žodynėlyje knygos pabaigoje.

Skyriuje Gramatika ir žodžių vartojimas labai paprastai paaiškinamos naujos gramatikos taisyklės. Jos susietos su gramatikos skyriumi knygos priede, kur taisyklės aiškinamos išsamiau.

Skyriuje Pratimai - užduotys, skirtos praktiškai pritaikyti tai, ką išmokote per pamoką. Pateikti simboliai rodo kiekvienam pratimui keliamą tikslą: klausytis, kalbėti, skaityti ar rašyti.

Paskutiniame kiekvienos pamokos puslapyje, pavadintame Kultūriniai ypatumai,rasite įdomios medžiagos apie Italijair jos gyventojus.

O kiekviena pamoka baigiama skyriumi Ar jau mokate? Jis padės jums įvertinti savo įgytų žinių lygį.

Kompaktinėse plokštelėse pateikiami 2–13 pamokų dialogai įrašyti dviem kalbėjimo tempais: viename kalbama „normaliu“ kasdienės kalbos tempu, o kitame – šiek tiek lėčiau. Taip pat pratimai, skirti klausymo įgūdžiams lavinti.

Šios knygos autoriai ir leidyklų  Langenscheidt bei Margi raštai  redakcijos linki Jums sėkmės ir geriausių įspūdžių mokantis italų kalbos!

Bettina Müller-Renzoni
6.95 EUR
Rusų kalba per 30 dienų +2CD
Pavadinimas: Rusų kalba per 30 dienų +2CD
Autorius: Natalia Hood ir Antje Razuev
Vertėjas: J.Daunorienė
Leidimo metai: 2012
Puslapių skaičius: 294
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 9789986094340
Leidyklos kaina: 6.95 EUR

Jei neturite rusų kalbos pagrindų ir norite greitai ir veiksmingai išmokti pagrindines rusų kalbos gramatikos konstrukcijas bei įgauti minimalių žodyno žinių arba praeityje jau mokėtės rusų kalbos ir norite atnaujinti turėtas kalbos žinias, tada ši naujoji mūsų kalbų serijos knyga skirta Jums.

Savarankišką kalbos mokymąsi palengvins knygoje pateikiami paaiškinimai, patarimai, kaip mokytis, ir daugybė pratimų. Sėkmingai baigę šį kalbos kursą, Jūs galėsite susikalbėti rusų kalba nesudėtingose kasdienėse situacijose ir bendrauti dažniausiai pasitaikančiomis temomis.

Šį kalbos kursą sudaro 30 nuosekliai viena su kita susijusių pamokų. Jos suskirstytos į keturias pagrindines temas: "Pagrindai", "Kasdienybė", "Kelionė" ir "Profesija".

Kalbos kursas pradedamas įvadine pamoka, kuri padės išmokti rusų kalbos rašto ir pateiks suprantamų bei įdomių patarimų apie tarimą ir rašybą.  Kiekvienos temos pabaigoje rasite kartojimo pamoką ir trumpą testą. Paskutinėje dalyje bus ir baigiamasisi testas. Knygos pabaigoje taip pat pateikiamas priedas, kuriame rasite svarbiausias gramatikos taisykles, reikalingas veiksmažodžių lenteles, visų pratimų ir testų atsakymus.

Pamokų struktūrą sudaro pamokos pradžioje pateikiami mokymosi tikslai. Toliau pateikiamas dialogas su naujais tos pamokos žodžiais ir gramatinėmis kategorijomis.  Dialogai ir su jais susiję pratimai įgarsinti kompakinėse plokštelėse. Knygoje taip pat rasite kiekvienos temos žodynėlius, svarbiausias gramatikos taisykles ir pratimus, kuriuose praktiškai pritaikysite tai, ką išmokote. Pratimai skirti klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžiams įtvirtinti. Keturi testai padės Jums įvertinti įgytas žinias. Paskutiniame kiekvienos pamokos puslapyje pateikiama įdomios informacijos apie Rusiją ir jos gyventojus bei naudingų patarimų, kurie Jums pravers atvykus į šią šalį.

Natalia Hood ir Antje Razuev
6.95 EUR
Švedų kalba per 30 dienų + 2CD Pataisyta laida
Pavadinimas: Švedų kalba per 30 dienų + 2CD Pataisyta laida
Autorius: Paola Kucera ir Elisabeth Timmermann
Vertėjas: S. Lapinskas
Leidimo metai: 2013
Puslapių skaičius: 296
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 978-9986-09-441-8
Leidyklos kaina: 6.95 EUR

Knygos formatas: 12.5x18 cm

Kam skirtas šis kalbos kursas?

Jei Jūs pradedate mokytis švedų kalbos ir norite kuo greičiau pasiekti apčiuopiamų rezultatų, bet neturite laiko švedų kalbos kursams, tuomet ši knyga kaip tik Jums! Ji skirta savarankiškoms švedų kalbos studijoms. Vadovėlyje rasite daugybę lengvai suprantamų paaiškinimų, mokymosi patarimų ir aibę pratimų su raktu. Jei sėkmingai įveiksite šį kursą, galėsite su švedais kalbėtis kasdienėmis buitinėmis temomis ir švediškai susikalbėti įprastose gyvenimo situacijose. Pagal Europos studijas šis kalbos kursas atitinka švedų kalbos A2 lygį.

Kas sudaro šį kalbos kursą?

Tai 30 tarpusavyję susijusių pamokų, kurios jungia keturias temas. Kiekvienai temai skirtos šešios–aštuonios pamokos. Pirmoji tema „Pagrindai“ išmokys jus švediškai įveikti pagrindinių situacijų sunkumus, pvz., išmokys pasisveikinti. Kitos temos – kasdienis gyvenimas, kelionės ir profesija.

Švedų kalbos kursas pradedamas skyriumi, kurio tikslas išsiaiškinti, kuriam besimokančiųjų tipui jūs priklausote. Vėliau pateikiama naudingų patarimų, kurie padės Jums išmokti skaityti, klausyti, kalbėti ir rašyti svetima kalba.  Kiekvienos temos pabaigoje rasite kartojimo pamoką ir trumpą tarpinį testą. Baigę paskutinę temą rasite baigiamąjį testą, kuriame pateikta viso kurso medžiaga. Knygos pabaigoje rasite priedą, kurį sudaro aiškiai išdėstyta trumpa švedų kalbos gramatika, praktinės veiksmažodžių lentelės, visų pratimų ir testų atsakymai, įgarsintų tekstų transkripcija bei abėcėlinis šiame kalbos kurse pateiktų žodžių sąrašas su tarimo nuorodomis.

Kokia pamokos struktūra?

Pamokos pradžioje pateikiami mokymosi tikslai. Vėliaus – dialogas, kuris supažindina su naujais žodžiais ir gramatika. Dialogas įgarsintas kompaktinėje plokštelėje. Pamokos žodynėlyje abėcėlės tvarka pateiktos žodžių reikšmės. Abėcėlinį visų pamokose pateikiamų žodžių sąrašą su tarimu rasite žodynėlyje knygos pabaigoje.

Skyriuje Gramatika ir žodžių vartojimas labai paprastai paaiškinamos naujos gramatikos taisyklės. Jos susietos su gramatikos skyriumi knygos priede, kur taisyklės aiškinamos išsamiau.

Skyriuje Pratimai - užduotys, skirtos praktiškai pritaikyti tai, ką išmokote per pamoką. Pateikti simboliai rodo kiekvienam pratimui keliamą tikslą: klausytis, kalbėti, skaityti ar rašyti.

Paskutiniame kiekvienos pamokos puslapyje, pavadintame Kultūriniai ypatumai,rasite įdomios medžiagos apie Švediją ir jos gyventojus.

O kiekviena pamoka baigiama skyriumi Ar jau mokate? Jis padės jums įvertinti savo įgytų žinių lygį.

Kompaktinėse plokštelėse pateikiami 2–13 pamokų dialogai įrašyti dviem kalbėjimo tempais: viename kalbama „normaliu“ kasdienės kalbos tempu, o kitame – šiek tiek lėčiau. Taip pat pratimai, skirti klausymo įgūdžiams lavinti.

Šios knygos autoriai ir leidyklų  Langenscheidt bei Margi raštai  redakcijos linki Jums sėkmės ir geriausių įspūdžių mokantis švedų kalbos!

Paola Kucera ir Elisabeth Timmermann
6.95 EUR
Anglų kalba per 30 dienų su 1 CD
Pavadinimas: Anglų kalba per 30 dienų su 1 CD
Autorius: Dr. Sonia Brough ir Carolyn Wittmann
Vertėjas: Saulius Lapinskas
Leidimo metai: 2007
Puslapių skaičius: 288
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 978-9986-09-337-4
Leidyklos kaina: 5.21 EUR

Įdomus ir lengvai išmokstamas anglų kalbos kursas. 30 pamokų kasdienio gyvenimo ir darbo temomis. Pažintis su šalimi. Tekstai anglų kalba, trumpa ir aiški gramatika, įvairūs pratimai ir trumpi žodynėliai. Pratimų atsakymai. Testai. Visi vadovėlyje pateikti tekstai ir dialogai yra išversti į lietuvių kalbą. Po tekstais pakaitomis eina gramatinių reiškinių aiškinimai ir daugybė pratimų, padėsiančių jums įtvirtinti kalbinę medžiagą ir garantuojančių šių kalbos studijų sėkmę.

Po naujos pamokos žodyno rasite praktiškų patarimų ir informacijos apie britų gyvenimo būdą, naudingą tiems, kurie ruošiasi į kelionę po Angliją.

Pateikiamas kompaktinis diskas su mokomąja medžiaga.

Knygos formatas: 12.5x18 cm

Dr. Sonia Brough ir Carolyn Wittmann
5.30 EUR
Italų kalba per 30 dienų su 1 CD
Pavadinimas: Italų kalba per 30 dienų su 1 CD
Autorius: Paola Frattola ir Roberta Costantino
Vertėjas: Saulius Lapinskas
Leidimo metai: 2009
Puslapių skaičius: 288
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 978-9986-09-382-4
Leidyklos kaina: 5.21 EUR

Knygos formatas: 12.5x18cm

Įdomus ir lengvai išmokstamas italų kalbos kursas. 30 pamokų kasdienio gyvenimo ir darbo temomis. Pažintis su šalimi. Tekstai italų kalba, trumpa ir aiški gramatika, įvairūs pratimai ir trumpi žodynėliai. Pratimų atsakymai. Testai. Pateikiamas kompaktinis diskas su mokomąja medžiaga.

Paola Frattola ir Roberta Costantino
5.30 EUR
Universalus norvegų kalbos vadovas. Parankinis keliautojo žodynėlis
Pavadinimas: Universalus norvegų kalbos vadovas. Parankinis keliautojo žodynėlis
Vertėjas: Saulius Lapinskas
Leidimo metai: 2010
Puslapių skaičius: 244
Įrišimas: Segta brošiūra
ISBN: 978-9986-09-395-4
Leidyklos kaina: 4.05 EUR

Knygos formatas: 7.5x10 cm

Šiame norvegų kalbos vadove skaitytojas ras svarbiausius norvegų kalbos sakinių modelius ir žodžius, pritaikytus tam tikroms situacijoms ir išdėstytus 10 skyrių. Skyriuose pateikiami sakinių modeliai ir išplėstiniai žodynai su reikalingiausiais žodžiais. Reikiamu momentu galėsite sudaryti tokį sakinį, kokio jums reikia. Jums labai padės knygutės pabaigoje pateikta trumpa norvegų kalbos gramatika.

Universalus turkų kalbos vadovas. Parankinis keliautojo žodynėlis
Pavadinimas: Universalus turkų kalbos vadovas. Parankinis keliautojo žodynėlis
Vertėjas: Natela Nasibova
Leidimo metai: 2009
Puslapių skaičius: 260
Įrišimas: Segta brošiūra
ISBN: 978-9986-09-377-0
Leidyklos kaina: 3.48 EUR

Knygos formatas: 7.5x10 cm

Žodynėlyje gausu naudingos informacijos apie Turkiją ir jos žmones, kuri padės tinkamai elgtis šioje šalyje ir nepasimesti. Pateikiama trumpa, lengvai suprantama ir išmokstama gramatika, yra svarbiausių temų ir dalykų terminai, svarbūs sakiniai ir reikalingi žodžiai, būtini įvairiose situacijose.

Universalus graikų kalbos vadovas. Parankinis keliautojo žodynėlis
Pavadinimas: Universalus graikų kalbos vadovas. Parankinis keliautojo žodynėlis
Vertėjas: Kristina Svarevičiūtė
Leidimo metai: 2011
Puslapių skaičius: 275
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 978-9986-09-410-4
Leidyklos kaina: 4.05 EUR

Knygos formatas: 7.5x10 cm

Svarbūs sakiniai, reikalingi žodžiai, būtini įvairiose situacijose.

Gausi ir naudinga informacija apie šalį bei žmones, padėsianti tinkamai elgtis ir nepasimesti.

Lengvai suprantama ir išmokstama gramatika.

Vokiečių–lietuvių ir Lietuvių–vokiečių kalbų žodynėlis
Pavadinimas: Vokiečių–lietuvių ir Lietuvių–vokiečių kalbų žodynėlis
Sudarytojas: Vytautas Balaišis
Leidimo metai: 2010
Puslapių skaičius: 368
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 978-9986-09-115-8
Leidyklos kaina: 4.05 EUR

Knygos formatas: 10.5x14

Šiam Vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynėliui žodžiai atrinkti pagal jų vartojimo dažnumą. Kiekvienoje dalyje yra maždaug po 7000 žodžių. Tai patys reikalingiausi žodžiai, kurių visiškai užtenka kasdieniam pokalbiui bei paprasto teksto supratimui. žodynėliu galės naudotis pirmiausia turistai ir visi kiti, kurie panorės pakartoti arba pramokti vokiečių kalbos.

Lietuviški-suomiški pokalbiai. Liettualais-suomalainen keskusteluopas
Pavadinimas: Lietuviški-suomiški pokalbiai. Liettualais-suomalainen keskusteluopas
Autorius: Stasys Skrodenis
Leidimo metai: 2008
Puslapių skaičius: 200
Įrišimas: Minkštas
ISBN: 978-9986-09-347-3
Leidyklos kaina: 3.48 EUR

Knygos formatas: 11x19.5

Ši lietuviškų-suomiškų pokalbių knygelė – tai pataisytas ir gerokai papildytas 1993 metais išleistos knygelės „Kaip pasakyti suomiškai“ variantas. Joje trumpos, bet išsamios svarbesnės suomių kalbos gramatikos žinios: daug dėmesio skiriama fonetikai, vardažodžių linksniavimui,  taip pat pateikiamos kitų kalbos dalių ypatybės.

Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodynėlis
Pavadinimas: Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodynėlis
Autorius: A.T. Veličkienė
Leidimo metai: 2012
Puslapių skaičius: 304
ISBN: 9789986094333
Leidyklos kaina: 9.27 EUR

Lotynų kalba, suirus Romos imperijai, mirusi kaip šnekamoji romėnų tautos kalba, vėliau patyrė šimtmečių išbandymus, bet liko gyva lig šiol ir suteikia mums neįkainojamą galimybę pasinaudoti žodynuose sukauptais žodžiais įvairiose šiandieninio gyvenimo srityse (teisėje, humanitarinėje kultūroje, botanikoje, zoologijoje, medicinoje etc.). Visoje Europoje ir Lietuvoje šimtmečius neišnyko dėmesys lotynų kalbai, ją naudojo diplomatai, mokslininkai, Katalikų bažnyčia, ja rašytos tarptautinės sutartys ir teisės statutai. Iš tų laikų ateina tradicija remiantis lotynų ir senąja graikų kalbomis kurti naujus terminus (mobilusis telefonas, intervizija, readmisija etc.). Skambiais lotyniškais žodžiais pavadinta šimtai teisės paslaugas teikiančių kontorų, firmų, įmonių, parduotuvių... Tačiau Lietuvoje lig šiol nebuvo didesnio ir tinkamo praktiniam naudojimui lietuvių–lotynų kalbų žodyno, išskyrus kelis vadovėliuose esančius žodynėlius.

1-ojoje šio žodynėlio dalyje (lietuvių–lotynų kalbų žodžiai) pateikiama nemažai medžių, gyvūnų pavadinimų, filologijos ir medicinos terminų. 2-oje dalyje (lotynų–lietuvių kalbų žodžiai) daugiau vietos skiriama teisės terminams, citatoms iš garsiųjų Romos juristų kūrinių. Kadangi šiais laikais tik nedaugelis gerai moka lotynų kalbą, bet nemažai kam tenka vartoti šios kalbos žodžius praktinėje veikloje, šiame žodynėlyje daugiaskiemeniai lotyniški žodžiai sukirčiuoti.

Šis žodynėlis bus pravartus ne tik humanitarams, teisininkams, medikams, bet ir studentams bei daugeliui intelektualių žmonių.

Prancūzų – lietuvių kalbų žodynas
Pavadinimas: Prancūzų – lietuvių kalbų žodynas
Sudarytojas: A. Juškienė, M. Katilienė, K. Kaziūnienė
Leidimo metai: 1997
Puslapių skaičius: 956
ISBN: 9986-09-152-7
Leidyklos kaina: 8.98 EUR

Knygos formatas: 13.5x21 cm

Žodyne pateikiami literatūrinės ir šnekamosios prancūzų kalbos žodžiai bei posakiai, taip pat svarbiausi įvairių mokslo šakų terminai.

Žodyne apie 50 000 žodžių.